NARS – Laguna & Orgasm Duo

Merhaba, bu yazımda sizlere NARS’ın en ikonik ürünlerinden olan Nars Laguna Kontür & Nars Orgasm Allık ürünlerinden bahsedeceğim. Hem de ikisi aynı palette veee tabiki büyük boydalar. (Her biri 10 gr)

Nars ürünleri gerek kalite gerekse fiyatları açısından lüks hissettiren bir marka. Tüm ürünlerini denemek istiyorum. Rujlarını da çok seviyorum ancak en sevdiğim ve vazgeçemediğim ürünleri bu ikili. Bittikçe aldığım ürünler kategorisinde çoktan yer aldı. Bu iki ürünün muadili çok fazla olsa da kalıcığı ve sürdüğünüz andaki hafif hissiyatı diğer ürünlerde yok bence.

Ürünü Makyaj Trendi’nin kendi sitesinden almıştım şuanda bulamadım sanırım tükendi üzülerek :(( Çok da uyguna geliyordu bu şekilde aldığınızda. Ancak farklı paketlemelerle sık sık ürün geliyor. Sanırım şuanda küçük boyda bir duo paleti de mevcut.

Laguna

Aslaaa turunculuk barındırmayan ve gün boyu kalıcı, asla ve asla yerine muadil konulamayan bir kontür ürünü olur kendisi.

Aynı zamanda göz kapağımın katlanma bölgesine uygulamaya da bayılıyorum.

Orgasm Allık

Aslaa sim sim durmayan tam dozunda etki yaratan, tıpkı utancınızdan hafif kızarmışsınız görüntüsü veren bir allık. Kalıcılığından memnunum. Dediğim gibi muadilleri fazla olsa da taklitler aslını yaşatır diyoruz 🙂

Aşağıda iki ürünün de duruşunu yüzümde görebilirsiniz.

Kontür ürünlerinin biraz keskin duruşunu seviyorum 🙂 Genelde çok dağıtmıyorum o yüzden.
Burada her iki ürünün de hafif uygulanışı.

Bu allığın en sevdiğim yanı da ne kadar üstüne uygularsanız uygulayın abartı durmuyor.

Kısacası herkese tavsiye 😉

Bir cevap yazın