Foreo BEAR™ Mini

Cilt bakım ürünlerine destek olarak bir de yüz masaj aletleri çıktı. Çıktıktan sonra da büyük ilgi odağı olan bu cihazlar özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Foreo’nun da bu bağlamda ürettiği ürünler popüler oldu. Ben de Foreo Bear Mini’yi deneyerek paylaşmak istedim. Ürün yüzde sıkılaşmayı ve yaşlanma etkilerini en aza indirgemeyi vaad ediyor. Bunun için T-Sonic™ titreşimler kullanıyor.

Cihazı aktifleştirmek için öncelikle aşağıdaki uygulamayı indirip bluetooth yardımıyla cihazınızı görmesi sağlamalısınız.

Bunu indirip kurulumu tamamladıktan sonra artık örnek uygulamalara,cihazlarına ve daha fazla özelliğe erişebilirsiniz.

Cihaz içerisinde çeşitli uygulama önerileri olsa da yalnızca o yöntemleri kullanmak zorunda değilsiniz. Uygulama birkaç dklık işlem önerse de kendiniz cildinize daha uzun işlem yapabilirsiniz.

Örnek gösterilen uygulamalar aşağıdaki şekilde gösteriyor.

Alnınız, boynunuz, çeneniz ve yanaklarınıza uygulamanız mümkün.

-Patentli T-Sonic™ titreşimler dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklerinize derinlemesine işler ve size daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunar.

Bu cihazı tek başına değil de bir serum ile uygulamanız gerekiyor.

Yanında satılan jel serum aşağıdaki ancak fiyatını yüksek bulanlar ultrason jeli ile uygulama yapıyormuş ne kadar faydalı olur bilemiyorum.

Serum
– Mikro kapsüller gençlik koruyucu antioksidanların cildini en iyi şekilde besleyecek cilt tabakalarına emilimini sağlar.
– Mikro kapsüller içindeki skualeni korur ve cildi pürüzsüzleştiren bileşenlerin daha derine etki etmesini sağlar, böylece cildinde emilimi artar ve daha verimli olur.
– Skualenin antioksidan gücü cildine sağlıklı ve genç bir görünüm kazandırır.
– Hyalüronik asit bazlı formül sana daha yumuşak, pürüzsüz ve süper nemli bir cilt kazandırmak için nemi hapseder.
– Çok hafif olan bu serum cilde zarar verdiği bilinen serbest radikallerle savaşır.
– Skualen içerikli mikro kapsüller yağ üretimini dengelemeye, cildini korumaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.
– Ultra hafif formülü sıkılaştırıcı masaj modu için mükemmeldir, cildin üzerinde hafifçe kaymasına ve serumun verimliliğinin artmasına yardımcı olur.

Not: Ürünü hiçbir zaman düzenli kullanmayı başaramadım ancak gece yatmadan önce uyguladığımda cildimin sabaha kadar neme doymuş olduğunu farkediyorum. Serum çabuk emilen ve cilde iyi gelen güzel bir ürün. Masaj anlamında da düzenli uygulanırsa güzel etkiler alınabilir.

Bir cevap yazın